Fotogalerie

Sočasnost

V roce 2001 byl hotel prodán podnikateli panu Františku Donátovi, který v letech 2005–2010 provedl celkovou rekonstrukci. Hlavní dominanta hotelu, dvacetimetrová věž, zůstala zachována, ale pro turisty je nepřístupná, protože jsou v ní umístěny hostinské pokoje.


Pokoje

V současné době je v hotelu 12 pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, LCD televizorem a satelitním příjmem zahraničních programů. Samozřejmostí je i vysokorychlostní připojení k internetu.


Restaurace

V restauraci se nachází krásné stylové posezení pro 50 lidí. Součástí hotelu je konferenční sál pro 100 lidí, ve kterém je možné pořádat konference, firemní večírky, svatby nebo školení.


Trocha historie

Hotel Partyzán se nachází na kopci Strážiště, asi 2 km od Chomutova směr Blatno. Koncem 19. století patřil k oblíbeným výletním místům. V roce 1882 byla zde vybudována dřevěná vyhlídka – gloriet. Gloriet byl v přízemí obehnán přístřeškem s možností občerstvení. Turisté mohli vystoupat na osmibokou 8 metrů vysokou rozhlednu. V roce 1924 gloriet vyhořel.